IOSS darījumi PVN deklarācijā

1.jūlijā sākās pievienotās vērtības nodokļa likuma izmaiņas attiecībā uz e-komerciju, un daudzi komersanti jau ir koriģējuši savu iepriekšējo darba formu, reģistrējušies kādā no īpašajiem pievienotās vērtības nodokļa (PVN) režīmiem un drīzumā iesniegs pirmo deklarāciju.

Kas tagad ir svarīgi? Kas jums jāzina?

Nearodbiedrību režīms (vienas pieturas aģentūra (OSS)) attiecas uz tiem nodokļu maksātājiem, kuri neveic uzņēmējdarbību ES un sniedz pakalpojumus nodokļu nemaksātājiem.

OSS piemēro nodokļu maksātāji, kuri:

nodarbojas ar uzņēmējdarbību ES - sniegt pakalpojumus un piegādāt produktus uz Eiropas Savienību cilvēkiem, kuri nav nodokļu maksātāji;
nenodarboties ar uzņēmējdarbību ES - tālāka produkcijas pārdošana;
potenciālais piegādātājs - īsteno produkcijas attālinātu pārdošanu Eiropas Savienībā vai iekšzemes piegādes.
Importa režīms (IOSS) ir pieejams ikvienam, kurš veic no trešās teritorijas vai trešās valsts ievesto preču turpmāko pārdošanu sūtījumos, kuru vērtība nepārsniedz 150 eiro.

Režīms personām, kas uzrāda preces muitā, ir pieejams no trešajām valstīm vai trešajām teritorijām ievesto preču (iegādātas, izmantojot elektroniskās saskarnes) tālākai realizācijai, kur produkcijas reālā cena, neieskaitot akcīzes preces, nepārsniedz 150 eiro, un nosūtīšanai. vai preču transportēšana ir pabeigta importētājvalstī (t.i., Latvijā).

Ja nodokļu maksātājs konsekventi nepilda izvēlētā režīma nosacījumus, viņš var tikt izslēgts no konkrētā režīma izmantošanas.

Mūsu Kontakti

Tālruņa numurs

Juridiskie Pakalpojumi - 26-399-487

Grāmatvedība - 28-797-877

Darba laiks

Pirmdiena - piektdiena: 9:00 - 18:00

Adrese

Dzirnavu iela 57a, Rīga, Latvija

Afortis Group SIA © 2021