MŪSU PAKALPOJUMI

Visu veidu uzņēmumu reģistrācija Latvijā un liela virkne citu juridisko pakalpojumu

registracija1

Kompānijas Reģistrācija

Mēs palīdzēsim Jums izvēlēties piemērotāko kompānijas formu Jūsu biznesam, konsultēsim uzņēmuma reģistrācijas jautājumos, par nodokļiem, grāmatvedības atskaišu sastādīšanu un nodošanu un konta atvēršanu bankā.

registracijas-dokumenti

Izmaiņas Reģistrācijas Dokumentos

Jums nepieciešams veikt izmaiņas kompānijā? Mēs palīdzēsim Jums veikt Uzņēmumu Reģistrā jebkādas izmaiņas, kas saistītas ar Jūsu uzņēmumu.

likvidacija

Kompānijas Likvidācija

Mēs palīdzēsim Jums veikt kompānijas likvidāciju visīsākā laikā un par minimālu cenu. Mēs sniegsim palīdzību visos Jūsu kompānijas posmos

support

Juridiskais Atbalsts

Mūsu juristi sniegs Jums juridisko atbalstu, gan pie Jūsu darbības uzsākšanas, gan arī darba laikā.

accounting (2)

Grāmatvedības Pakalpojumi

Mūsu komandā ir grāmatveži, finansisti, nodokļu konsultanti un juristi. Mēs ne tikai iesniedzam pārskatus, bet arī meklējam jūsu uzņēmuma finanšu izaugsmes punktus un ietaupām jūsu naudu.

address

Juridiskās Adreses Noma

Juridiskā adrese Rīgas centrā, nepārmaksājot par telpu īri. Virtuālais birojs ietaupa naudu, bet nodrošina īstas biroja galvenās iezīmes - pasta adresi vēstuļu saņemšanu.

bankrupt-gc435b6427_640

Fiziskas Personas Maksātnespējas Process

Fiziskās personas maksātnespējas process ir tiesiska rakstura pasākumu kopums, kura mērķis ir pēc iespējas pilnīgāk apmierināt kreditoru prasījumus no parādnieka mantas un dot iespēju parādniekam, kura manta un ienākumi nav pietiekami visu saistību segšanai, tikt atbrīvotam no neizpildītajām saistībām un atjaunot maksātspēju.

contract-gb4a2a1517_640

Līgumu Sagatavošana un Analīze

Juridiskā uzņēmuma AFORTIS juristiem ir daudzu gadu pieredze līgumu, kā arī citas juridiskās dokumentācijas izstrādē un analīzē.

BEZMAKSAS KONSULTĀCIJA

Pasūtiet bezmaksas konsultāciju nekavējoties! Izmantojiet šo formu, lai nosūtītu pieteikumu bezmaksas konsultācijai